Şirket Profili
Firmamız, Ankara Ostim'de jeneratör sistemleri, egzoz ve mekanik işleri alanında hizmet vermektedir. Jeneratör mekanik montajı, jeneratör yakıt tesisatı, jeneratör hava atış davlumbazı, jeneratör egzozu, jeneratör egzoz izolasyonu, jeneratör yakıt tesisatı izolasyonu işleri yapmaktayız.

Ayrıca her türlü platform imalatı, kabin imalatı, yakıt tankı imalatı, katalitik konvektör temini ve montajı, sulu egzoz sistemleri, makina yerine göre sulu egzoz imalatı ve montajı faaliyetlerimiz arasındadır.

Firmamız uzman kadrosu ile tüm jeneratör sistemleri, egzoz ve mekanik işlerinde etkin ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Uzman ekibimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda taleplerinize uygun çözüm önerileri getirerek imalat ve montajını yaptığımız sistemlerin en verimli şekilde kullanılmasını amaçlamaktayız.

Keşif ve sipariş aşamasından başlayarak imalat, montaj ve teslimat aşamalarına kadar tüm süreçte müşterilerimizle diyalog halinde çalışmakta ve işe değer katacak önerileri dikkate alarak uzun yıllar sorunsuz kullanılacak sistemlerin hayata geçirilmesini sağlamaktayız.

Modern teknik ekipmanlarımız, gerekli bilgi ve deneyimi haiz teknik ekibimiz ile sektörel gelişme ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, sistemlerimizi sürekli iyileştirmekte ve son teknolojiyi haiz ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Jeneratör sistemleri, egzoz ve mekanik işlerinizde etkin ve çözüm odaklı sistemlerle sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız.

  • Geniş ürün ve sistem seçenekleri ile her talep ve ihtiyaca uygun çözüm sunmak
  • Müşterilerimizin talep ve önerilerini dikkate alarak en iyi sonucun ortaya çıkmasını sağlamak
  • Siparişlerinizi zamanında ve eksiksiz teslim etmek, planlı ve titiz çalışmak

Misyonumuz
  • Uzun yıllar boyunca kazandığımız bilgi birikimini işlerimize en doğru şekilde yansıtmak
  • Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun etkin çözümleri ekonomik maliyetlerle sunmak
  • Modern ve son teknolojiyi haiz ürünlerimizi uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlamak

Vizyonumuz